+ 48 517 13 13 19

biuro@gknprojekt.pl

O NAS

industrial-engineering-with-theodolite-gps-total-PGMEPKH.jpg
contractor-land-surveying-the-backyard.jpg
0 +
Lat doświadczenia
O naszej firmie

GKN Projekt

To firma, która powstała w wyniku zainteresowania branżą geodezyjną i projektową oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu u boku najwybitniejszych specjalistów z tych dziedzin. Zapewniamy kompleksowe usługi geodezyjne, oferując wszelkiego rodzaju pomiary (jako link do geodezja) oraz opracowania kartograficzne. Oferujemy sprzedaż gotowych projektów budowlanych wraz z ich adaptacją do Państwa oczekiwań oraz obsługę procesu budowlanego. Dzięki temu znajdziecie Państwo w naszej firmie wszechstronne usługi dotyczące swojej nieruchomości.

Gdzie działamy ?

GKN Projekt

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, jak również instytucie publicznie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, ponieważ każde zlecenie precyzyjne realizujemy według jego oczekiwań i potrzeb. Oferujemy swoim klientom fachową pomoc i doradztwo we wszystkich zaistniałych trudnościach.

Działamy na terenie całego kraju, w szczególności w okolicach Mogilna, Żnina, Inowrocławia, Bydgoszczy, Gniezna, Słupcy i Poznania. Dokładność i wieloletnia praktyka w połączeniu z nowoczesnym sprzętem daje gwarancję najwyższej jakości wykonanych przez nas prac.

Kadra

Wykwalifikowana kadra

Niewątpliwym atutem GKN Projekt jest wykwalifikowana i doświadczona kadra – inżynierowie z zakresu geodezji, budownictwa oraz nieruchomości, w tym:

Ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z notariuszem, radcą prawnym, biegłym sądowym, pośrednikiem nieruchomości i innymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Sprzęt

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym firmy Topcon i Leica. Korzystamy z zaawansowanych systemów satelitarnych GNSS, jak również z klasycznych metod pomiarowych. Posiadamy w pełni wyposażone biuro wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem typu CAD oraz drukarkami wielkoformatowymi. Wykorzystywane przez nas innowacyjne technologie połączone z szerokim doświadczeniem dają nam gwarancję wykonywania precyzyjnych i rzetelnych pomiarów geodezyjnych.

 

Skontaktuj sie z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incid idunt ut labore ellt dolore.