+ 48 517 13 13 19

biuro@gknprojekt.pl

Adaptacje i projekty indywidualne

Projekty budowlane

Adaptacje i projekty indywidualne

Aby zapewnić Państwu wszechstronną obsługę procesu budowlanego oferujemy sprzedaż gotowych projektów budynków. Dysponujemy katalogami najczęściej wybieranych biur projektowych na rynku. Ze względu na stała współpracę posiadamy korzystne rabaty cenowe na zakup projektów.

Oferujemy gotowe projekty:

W naszej firmie mogą Państwo liczyć na pomoc w doborze projektu. Odpowiadają za to projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz geodeta uprawniony. Po zakupie gotowego projektu należy dokonać jego adaptacji, czyli umiejscowić budynek na działce zgodnie z przepisami prawa. Czynność ta odbywa się na mapie do celów projektowych (link), która jest sporządzona przez geodetę. Są to również zabiegi dostosowujące budynek do własnych potrzeb – wprowadzanie zmian w gotowym projekcie. Wszystkie te kroki mają na celu uzyskanie pozwolenia na budowę.

Adaptacje projektów opracowywane przez GKN Projekt charakteryzują się pełnym dopasowaniem do potrzeb i wymagań naszych klientów. Staramy się doradzić Państwu w jaki sposób praktycznie wykorzystać powierzchnię działki budowlanej oraz powierzchnię użytkową budynku. Podpowiadamy co i w jaki sposób zmienić w konstrukcji budynku, aby budynek spełniał Państwa oczekiwania.

W przypadku, gdy oferta projektów gotowych nie spełnia Państwa oczekiwań, oferujemy opracowanie projektu indywidualnego, odpowiadającego pod każdym względem potrzebom i wymaganiom.
Opracowujemy również projekty indywidualne związane z:

Dzięki współpracy z uprawnionym architektem możliwa jest realizacja projektu dopasowanego do Państwa potrzeb wykorzystującego wszystkie atuty działki oraz będącego w zgodności z normami budowlanymi.

Co otrzymuje zamawiający ?

Kontakt

Najpopularniejsze strony z gotowymi projektami:

Skontaktuj sie z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incid idunt ut labore ellt dolore.